W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Departamenty CPPC

Sekretariat Dyrekcji CPPC​​​​​

Sekretariat Dyrektora Wojciecha Szajnara

e-mail: sekretariat.wszajnar@cppc.gov.pl

Sekretariat Zastępcy Dyrektora Katarzyny Blachowicz

e-mail: sekretariat.kblachowicz@cppc.gov.pl

tel.: +22 315 22 00

Departament Wdrażania Projektów Szerokopasmowych

Eliza Pogorzelska – Dyrektor Departamentu Wdrażania Projektów Szerokopasmowych

e-mail: eliza.pogorzelska@cppc.gov.pl

 

Patrycja Królak – Kontakt w sprawie podłączeń do internetu szerokopasmowego

e-mail: zespol_popc@cppc.gov.pl,  22 315 22 84

 

Sławomir Zubiak – Naczelnik Wydziału Kontraktacji

e-mail: slawomir.zubiak@cppc.gov.pl, 22 315 22 35

Marta Wójcik – Naczelnika Wydziału Realizacji 1

e-mail: marta.wojcik@cppc.gov.pl, tel. 22 315 23 00

Maciej Mizera – Naczelnik Wydziału Realizacji 2

e-mail: maciej.mizera@cppc.gov.pl, tel. 22 315 22 68

Departament Projektów e-Administracji

Ewa Siczek – Dyrektor Departamentu Projektów e-Administracji

e-mail: ewa.siczek@cppc.gov.pl

 

Patrycja Choderska – Naczelnik Wydziału Kontraktacji

e-mail: patrycja.choderska@cppc.gov.pl, tel. 22 315 22 73

Małgorzata Wasilewska – Naczelnik Wydziału Realizacji 1

e-mail: malgorzata.wasilewska@cppc.gov.pl, tel. 22 315 22 63

Izabela Sobczak – Naczelnik Wydziału Realizacji 2

e-mail: izabela.sobczak@cppc.gov.pl, tel. 22 315 22 57

Departament Kompetencji Cyfrowych

Agnieszka Kurowska–Szczepańska – Dyrektor Departamentu Kompetencji Cyfrowych

e-mail: agnieszka.kurowska-szczepanska@cppc.gov.pl

 

Katarzyna Szelenbaum – Naczelnik Wydziału Kontraktacji

e-mail: katarzyna.szelenbaum@cppc.gov.pl, tel. 22 315 22 49

Sebastian Krajewski – p.o. Naczelnika Wydziału Realizacji

e-mail: sebastian.krajewski@cppc.gov.pl, tel. 22 315 22 39

Departament Finansowy

Marek Godlewski – Dyrektor Departamentu Finansowego

e-mail: marek.godlewski@cppc.gov.pl

 

Anna Mazur – Naczelnik Wydziału Budżetu

e-mail: anna.mazur@cppc.gov.pl, tel. 22 315 23 19

Marzena Mlonka – Naczelnik Wydziału Księgowości i Kadr

e-mail: marzena.mlonka@cppc.gov.pl, tel. 22 315 23 20

Departament Prawny

dr Kamil Klepacki – Dyrektor Departamentu Prawnego

e-mail: kamil.klepacki@cppc.gov.pl

 

Mateusz Stachurski – Naczelnik Wydziału Prawnego

e-mail: mateusz.stachurski@cppc.gov.pl, tel. 22 315 23 35

Marcin Kluska – Naczelnik Wydziału Zamówień Publicznych

e-mail: marcin.kluska@cppc.gov.pl, tel. 22 315 22 90

Departament Systemowy

Nela Tomas – Dyrektor Departamentu Systemowego

e-mail: nela.tomas@cppc.gov.pl

 

Marek Kossakowski – Naczelnik Wydziału Kontroli

e-mail: marek.kossakowski@cppc.gov.pl, tel. 22 315 22 58

Patrycja Orłowska – p.o. Naczelnika Wydziału Systemowego

e-mail: patrycja.orlowska@cppc.gov.pl, tel 22 315 22 56

Biuro IT

Piotr Zerhau – Dyrektor Biura IT

e-mail: piotr.zerhau@cppc.gov.pl

Biuro Administracyjne

Jakub Tomczyk – Dyrektor Biura Administracyjnego

e-mail: jakub.tomczyk@cppc.gov.pl

Obsługa Kontroli Zewnętrznych

Patrycja Bożek

kontrola@cppc.gov.pl, tel. 22 315 22 53

Administrator Merytoryczny Instytucji

Katarzyna Stryzer

e-mail: ami.popc@cppc.gov.pl

Ochrona danych osobowych

Marcin Soczko – Inspektor Ochrony Danych

e-mail: MSoczko@cppc.gov.pl

e-mail: bezpieczenstwo@cppc.gov.pl

Ewaluacja

e-mail: ewaluacja@cppc.gov.pl

Redukcja BIP

Artur Grzesik
e-mail: artur.grzesik@cppc.gov.pl, tel. 22 315 23 04

 

{"register":{"columns":[]}}