W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Kariera

Poznaj nas

Zaangażowanie i ekspercka wiedza pracowników Centrum Projektów Polska Cyfrowa stanowią podstawę realizacji naszej misji, czyli budowę nowoczesnej cyfrowej Polski, przyjaznej wszystkim obywatelom. Troszczymy się nie tylko o ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników. Równie ważna jest dla nas życzliwa atmosfera oraz budowa przyjaznych relacji zespołowych. Sprawdź w zakładce AKTUALNE OFERTY PRACY kogo aktualnie szukamy do naszego zespołu.  

Nasza oferta

Dowiedz się więcej

Na białym tle znajduje się niebiesko-żółta ikona punktu lokalizacyjnego. Ikona oznaczająca atrakcyjną lokalizację.

 

Na białym tle niebiesko-żółta ikona zegara. Ikona oznaczająca elastyczne godziny pracy.

 

Na białym tle znajduje się niebiesko-żółta ikona ekranu komputera za nim symbol podłączenia do sieci. Ikona oznaczająca pracę zdalną.

 

Aktualne oferty pracy w CPPC

Oferta pracy tymczasowej

 

Proces rekrutacji

Ciąg ikon z żółto-niebieskimi symbolami na białym tle oraz z niebieskimi podpisami pod każdą. Pierwsza od lewej prezentuje dokument z lupą - pod spodem podpis Analiza i selekcja aplikacji. Druga prezentuje dwoje ludzi podczas rozmowy - pod spodem podpis Kontakt z wybranymi kandydatami. Trzecia prezentuje dymki czatu - pod spodem napis Rozmowa rekrutacyjna. Czwarta prezentuje postać człowieka za którym znajduje się lista z odhaczonymi podpunktami - pod spodem napis Rozmowa finalna.
Analiza i selekcja aplikacji

Po zakończeniu terminu wpływu zgłoszeń analizujemy szczegółowo otrzymane zgłoszenia pod kątem wymagań stanowiska, na które wpływa aplikacja. Oczekiwania wobec przyszłego pracownika podajemy w każdym ogłoszeniu (może to być konkretne doświadczenie, znajomość narzędzi pracy lub zestaw cech niezbędnych na to stanowisko). Dane kandydatów będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji.

Kontakt telefoniczny

Z kandydatami, których doświadczenie zawarte w aplikacji spełnia nasze wymagania, kontaktujemy się telefonicznie. W czasie rozmowy chcemy dowiedzieć się więcej o Państwa motywacji do pracy właśnie u nas. Często prosimy też o uzupełnienie informacji zawartych w aplikacji oraz pytamy o oczekiwania wobec nas jako pracodawcy.

Rozmowa  rekrutacyjna

Wybranych kandydatów zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną w naszej siedzibie. Uczestniczy w niej zazwyczaj również przedstawiciel HR oraz przyszły pracodawca. Na spotkaniu chcemy dowiedzieć się więcej na temat doświadczenia zawodowego kandydata, jego umiejętności i oczekiwań. Przedstawiamy również szczegółowo zakres obowiązków i wymagania dla pracownika na zaproponowanym stanowisku. W każdym przypadku informujemy o wyniku danej rozmowy. Informacji udzielamy na wniosek osoby rekrutowanej.

Wybór kandydata

Ostatni etap to rozmowa finalna z wybranym na stanowisko kandydatem. W czasie spotkania ustalamy warunki zatrudnienia i przekazujemy niezbędne dokumenty.

Jeśli mieliby Państwo pytania do procesu rekrutacji, prosimy o kontakt: rekrutacje@cppc.gov.pl.

Przetwarzanie danych

Administratorem Danych Osobowych jest  Centrum Projektów Polska Cyfrowa z siedzibą w Warszawie (kontakt: ul. Spokojna 13a, 01-044 Warszawa, tel. 0-22 315 23 40). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym może Pan/Pani skontaktować się listownie na adres wskazany powyżej lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: bezpieczenstwo@cppc.gov.pl.

Dane osobowe będą przetwarzane dla celów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz dla celów przeprowadzenia przyszłych rekrutacji jeżeli wyrazi Pan/Pani stosowną zgodę.

Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych zawarto w ofertach pracy.

{"register":{"columns":[]}}