W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Praktyki

Możliwość odbycia praktyk w Wydziale Polityczno-Ekonomicznym Ambasady RP w Kopenhadze istnieje w trakcie całego roku kalendarzowego

Praktyki trwają od 1 do 3 miesięcy i skierowane są do studentów ostatniego roku studiów pierwszego stopnia, jednego z trzech ostatnich lat jednolitych studiów magisterskich, studiów drugiego stopnia, studiów trzeciego stopnia lub studiów podyplomowych oraz do absolwentów. Kandydaci ubiegający się o praktyki powinni:

  1. Wykazać się biegłą znajomością języka polskiego i angielskiego. Pożądana jest również znajomość języka duńskiego ;
  2. posiadać umiejętność samodzielnego i sprawnego opracowania informacji z wielu źródeł oraz sporządzania notatek analitycznych;
  3. posiadać wiedzę o zagadnieniach gospodarczych i politycznych Unii Europejskiej.  

Praktyki są nieodpłatne; koszty podróży, ubezpieczenia i zakwaterowania kandydaci pokrywają we własnym zakresie.

Osoby ubiegające się o praktyki, staż lub wolontariat w MSZ lub w placówce zagranicznej proszone są o zapoznanie się załączonym Zarządzeniem w sprawie organizacji i zasad odbywania praktyk.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod poniższym adresem e-mailowym: copenhagen.info@msz.gov.pl

Materiały

Zarządzenie w sprawie organizacji i zasad odbywania praktyk
zarządzenie-praktyki.pdf 0.35MB
{"register":{"columns":[]}}