W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Strona internetowa GUGiK na platformie www.gov.pl

13.10.2021

Zrzut ekranu przedstawiający nową stronę GUGiK w witrynie gov.pl. Na górze znajduje się baner z widokiem chmury punktów, poniżej baner z logo GUGiK i Geoportalu, dalej Tweety GUGiK, aktualności, ważne informacje oraz dane adresowe Urzędu.

Stronę internetową Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii przeniesiono na platformę www.gov.pl. Odtąd naszą stronę będzie można znaleźć pod adresem https://www.gov.pl/web/gugik, natomiast dotychczasowa strona www.gugik.gov.pl będzie dostępna w formie archiwalnej. 

Przeniesienie strony internetowej GUGiK na platformę www.gov.pl zwiększa jej dostępność cyfrową  i pozwala na ujednolicenie z innymi stronami instytucji rządowych.

Nowa strona ma także angielską wersję językową z najważniejszymi informacjami dotyczącymi GUGiK, które są łatwo dostępne po przełączeniu języka z polskiego na angielski.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}