W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Paragraf na Drodze

Baner-Paragraf na drodze

„Paragraf na Drodze” ukazuje się od 1999 r., aktualnie jako kwartalnik. Porusza specjalistyczne zagadnienia związane z kwestiami prawnymi oraz problemami opiniowania w zakresie wypadków drogowych. Adresatem publikowanych treści są przede wszystkim biegli sądowi i rzeczoznawcy w dziedzinie wypadkowości drogowej, ale również związani z problematyką ruchu drogowego prawnicy, policjanci, osoby parające się szkoleniem i egzaminowaniem kandydatów na kierowców, a także pracownicy administracji drogowej i zarządów dróg.

Zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki z dnia 5 stycznia 2024 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, „Paragraf na Drodze” ujęty jest w Wykazie czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, gdzie uzyskał 20 punktów (poz. 32240).

W materiałach poniżej zamieszczony jest odnośnik do strony czasopisma.

Materiały

Paragraf na Drodze (strona archiwalna)
Nowa strona Paragraf na Drodze
{"register":{"columns":[]}}