W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Praktyki

Z uwagi na sytuację bezpieczeństwa w regionie oraz na ograniczenia wjazdu cudzoziemców do Izraela związane z pandemią COVID19, Ambasada RP w Izraelu obecnie nie organizuje praktyk ani staży.

Informacje ogólne: gdy Ambasada RP w Tel Awiwie organizuje praktyki, staże i wolontariaty, odbywa się to wedle ogólnych zasad obowiązujących w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. 

Szczegóły dotyczące praktyk są zawarte w Zarządzeniu nr 8 Dyrektora Generalnego Służby Zagranicznej  z dnia 4 lipca 2019 r. w sprawie organizacji i zasad odbywania praktyk, wolontariatu oraz stażu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych i placówkach zagranicznych.  

Oferta Ambasady skierowana jest przede wszystkim do studentów i absolwentów, którzy rozważają możliwość podjęcia pracy w dyplomacji oraz tych, którzy pragną zdobyć doświadczenie zawodowe w administracji rządowej. W procesie rekrutacji kierujemy się przydatnością umiejętności, wiedzy i kompetencji kandydata do realizacji zadań placówki. Poszukujemy w szczególności osób, które posługują się biegle językiem hebrajskim w mowie i piśmie oraz są zainteresowane współczesnym Izraelem w wymiarze politycznym, ekonomicznym (w tym nowoczesnymi gałęziami gospodarki i sceną startupową) oraz kulturalnym. 

Rekrutacja odbywa się cały rok zgodnie z zapotrzebowaniem placówki. W przypadku zainteresowania ubieganiem się o praktykę, wolontariat lub staż należy przesłać na adres katarzyna.rybka-iwanska@msz.gov.pl pełną dokumentację wg kryteriów wskazanych we wspomnianym Zarządzeniu nr 8 DGSZ.

{"register":{"columns":[]}}