W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Szczepienie strażaków przeciwko COVID19

02.04.2021

szczepienia

W środę 24 marca 2021 r. w szpitalu tymczasowych na PGE Narodowym rozpoczął się proces szczepień służb mundurowych. Szczepienia funkcjonariuszy odbywają się w całym kraju w szpitalach węzłowych i łącznie w 133 punktach szczepień. Większość z nich to placówki służby zdrowia MSWiA. Przez pierwszych pięć dni szczepień (od 24 do 28 marca br.) zaszczepionych zostało ponad 2,3 tys. funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz ponad 3,5 tys. strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych.

28 marca 2021 r. na terenie szpitala tymczasowego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach rozpoczęto szczepienia funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej z Dąbrowy Górniczej. Cały proces szczepień odbywa się przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

 

Opracowanie i zdjęcia: KG PSP, KM PSP Dąbrowa Górnicza.

Zdjęcia (5)