W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Pożegnanie w związku z przejściem na zaopatrzenie emerytalne Pana Ryszarda Stępnia

Uroczysta zbiórka związana z zakończeniem pracy zawodowej przez pracownika Komendy Miejskiej PSP w Koszalinie

pożegnanie Pana Ryszarda Stępnia z wydziału kwatermistrzowskiego

                31 sierpień 2021 roku odbyła się uroczystość związana z zakończeniem pracy zawodowej przez Pana Ryszarda Stępnia, wieloletniego pracownika Komendy Miejskiej PSP w Koszalinie.

Pan Ryszard Stępień swoją pracę zawodową rozpoczął w roku 1975 r. w Wojewódzkiej Kolumnie Transportu Sanitarnego w Koszalinie.  Od roku 1978 jako funkcjonariusz pożarnictwa pełnił służbę w Komendzie Rejonowej PSP w Koszalinie, natomiast od 1993 roku przeszedł na stanowisko cywilne, gdzie nadal pracował dla dobra Państwowej Straży Pożarnej. W pracy zawodowej wykonywał zadania w zakresie gospodarki transportowej, w zakresie zaopatrzenia i zamówień, prowadzenia magazynów Komendy oraz wojewódzkiej bazy środków gaśniczych.

                Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną i związanymi z nią obostrzeniami, uroczysta zbiórka odbyła się w ograniczonym gronie. Odchodzącego pracownika żegnał komendant miejski PSP w Koszalinie st. bryg. Mirosław Pender w obecności kadry kierowniczej i pracowników. W trakcie uroczystości wspomniano przebieg pracy zawodowej pracownika, złożono podziękowania za wieloletnią służbę oraz pracę, wręczając okolicznościowe upominki. Komendant miejski PSP w Koszalinie st. bryg. Mirosław Pender podziękował pracownikowi za zaangażowanie podczas wypełniania obowiązków służbowych oraz sumienność i rzetelność.

                Życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności, satysfakcji w życiu osobistym oraz odwagi w spełnianiu marzeń.

 

Opracowała: Olimpia Kisielewska
Zdjęcia: Igor Bieliński

Zdjęcia (2)