W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Turniej piłkarski "FIRE CUP" w Drawsku Pomorskim

29.09.2021

Turniej piłkarski w Drawsku Pomorskim. Zdjęcie grupowe.

29.09.2021r. odbył się turniej piłki nożnej „FIRE CUP” na Euroboisku w Drawsku Pomorskim zorganizowany przez KP PSP w Drawsku Pomorskim pod patronatem KW PSP w Szczecinie.

Do turnieju zgłosiło się 16 jednostek PSP województwa zachodniopomorskiego (Kołobrzeg, Szczecinek, Stargard, Goleniów, Choszczno, Białogard, Drawsko Pomorskie, Świnoujście, Gryfino, Kamień Pomorski, Świdwin, Police, Łobez, Szczecin, Myślibórz, Koszalin).

Zawody rozgrywane były w systemie grupowym po którym nastąpiła faza pucharowa turnieju.

Reprezentacja KM PSP w Koszalinie w fazie pucharowej pokonała zespół ze Szczecinka po emocjonujących rzutach karnych, następnie drużynę z Goleniowa 2:0 awansując do finału zmagań. W meczu finałowym strażacy z Koszalina pokonali 3:0 bardzo dobrze grającą reprezentację KM PSP Świnoujście zdobywając puchar Zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Szczecinie. Dodatkowo bramkarz reprezentacji KM PSP w Koszalinie został nagrodzony indywidualnie statuetką za najlepszego bramkarza turnieju.

Ze względu na bardzo dobrą sprawność  fizyczną i umiejętności piłkarskie uczestników, zmagania rozgrywały się na bardzo wysokim poziomie.

 

Sporządził: st. asp. Nazar Mateusz, mł. kpt. Zawiałow Bartosz                                                                       

Zdjęcia: https://www.facebook.com/grupamedycznadrawsko/

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}