W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Spotkanie dotyczące konsultacji społecznych projektu Ustawy o Ochotniczej Straży Pożarnej

się spotkanie dotyczące konsultacji społecznych projektu Ustawy o Ochotniczej Straży Pożarnej

20 maja 2010r. w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Opolu - Bierkowicach odbyło się spotkanie dotyczące konsultacji społecznych projektu Ustawy o Ochotniczej Straży Pożarnej. Spotkanie zorganizowane zostało dla przedstawicieli Ochotniczych Straży Pożarnych i samorządów z terenu miasta Opole i powiatu opolskiego.
 

W spotkaniu udział wziął st. bryg. Leszek Koksanowicz - Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, który przedstawił założenia projektowanej ustawy. W dalszej części spotkania druhowie OSP oraz przedstawiciele samorządów gminnych przedstawiali swoje propozycje zmian zapisów w ustawie. Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Opolu na bieżąco wyjaśniał również inne wątpliwości i uwagi dotyczące przedmiotowego projektu.
 

Opracowanie: st.kpt. Piotr Bibułowicz - oficer prasowy KM PSP w Opolu.