W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek na ul. Goduli

03.09.2021

na pierwszym planie samochód osobowy po zderzenie z samochodem ciężarowym, z tyłu samochód ciężarowy oraz samochód ratowniczo gaśniczy, na zdjęciu widoczni również strażacy. po prawej stronie zdjęcia sprzęt hydrauliczny. W tle osoby postronne i inne pojazdy.

3 września przed godziną 18:00 na ul. Goduli w Rudzie Śląskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym. Samochodem osobowym podróżowały dwie osoby, jedna z nich sama opuściła pojazd przed przybyciem Państwowej Straży Pożarnej. Działania przybyłych na miejsce zastępów PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wyciągnięciu osoby zaklesczonej w pojeździe przy użyciu sprzetu hydraulicznego, następnie przekazanie Jej Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Dwie osoby poszkodowane zabrane zostały do szpitala przez ZRM.

 

Opracowanie: st. kpt. Mariusz Kita
Zdjęcia: KM PSP Ruda Śląska

Zdjęcia (2)