W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zdarzenie na DK 93

19.04.2021

19 kwietnia o godzinie 16:29 stanowisko kierowania komendanta miejskiego w Świnoujściu otrzymało zgłoszenie od WCPR przekazane z centrali alarmowej pojazdu o uderzeniu go w przód i tył.

Efekty zderzenia pojazdów na DK 93

Na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy z JRG 2 Świnoujście. Po przybyciu na miejsce zdarzenie strażacy zabezpieczyli teren akcji. Ustalono, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych, które uczestnicy opuścili o własnych siłach i nie zgłaszali potrzeby udzielenia pomocy medycznej. Ratownicy odłączyli akumulatory w pojazdach. Ruch w kierunku przeprawy promowej został zablokowany. W trakcie działań uzyskano informację o trzecim uczestniku zdarzenia, który oddalił się w kierunku pobliskiego lasu. Ratownicy przeszukali teren w rejonie, w którym mógł on się znajdować, nie znaleziono go. Na tym działania PSP zostały zakończone.

 

Opracowanie: bryg. Tomasz Wojciechowski, KM PSP w Świnoujściu

Zdjęcia: KM PSP w Świnoujściu

Zdjęcia (4)