W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Bezpieczne wakacje w powiecie białogardzkim

10.07.2021

„Bezpieczne Wakacje” w miejscowości Bukówko. Zdjęcie przedstawia pojazd strażacki oraz dzieci grające w piłkę wodną. Dziewczynka za pomocą prądownicy wodnej podaje strumień wody na piłkę próbując skierować ją do przestrzeni pomiędzy dwoma pachołkami drogowymi. W głębi zdjęcia pod namiotami uczestnicy festynu

10 lipca 2021 roku  w ramach akcji profilaktycznej p.n. „Bezpieczne wakacje” strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Białogardzie uczestniczyli w festynie dla dzieci zorganizowanym w miejscowości Bukówko. Podczas imprezy strażacy zaprezentowali sprzęt znajdujący się na samochodzie, przedstawili zasady bezpiecznego zachowania się podczas wakacji oraz przeprowadzili pokaz podawania wody, który ze względu na wysoką temperaturę, sprawił dzieciom dużą radość.

Opracowanie: Przemysław Zawadzki
Zdjęcia: archiwum KP PSP w Białogardzie

Zdjęcia (4)