W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Dni Dziecka ze strażakami

01.06.2021

Dzień Dziecka w przedszkolu „Niezapominajka”. Na zdjęciu klęczący strażak w otoczeniu przedszkolaków podczas konkurencji lania wody z prądownicy strażackiej

1.06.2021. W ramach imprez związanych z obchodami Dnia Dziecka, białogardzcy strażacy wzięli udział w kilku wydarzeniach na terenie miasta. W dniu 31 maja 2021 roku na festynie organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Henryka Jordana przeprowadzono prezentację sprzętu pożarniczego. W dniu 1 czerwca 2021 roku w Przedszkolu Miejskim nr 3 „Niezapominajka” oraz w Szkole Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II odbyły się spotkania i pokazy dla kolejnych grup dzieci i młodzieży. Należy zaznaczyć, że działania te prowadzono wspólnie z Policją, WOPR-em i Sanepid-em. Wspólne przedsięwzięcia prewencyjne i koordynacja działań wszystkich tych służb pozytywnie wpływają na jakość prowadzonych zajęć i poziom atrakcyjności dla dzieci. Wszystkim dzieciom w dniu ich święta życzymy wszystkiego najlepszego.

Opracowanie: Przemysław Zawadzki
Zdjęcia: archiwum KP PSP w Białogardzie

Zdjęcia (8)