W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konferencja „Ochrona Dziedzictwa Kultury na wypadek szczególnych zagrożeń – zagrożenia klimatyczne, pandemiczne i pożarowe. Dobre praktyki”

25.11.2021

 Zdjęcie przedstawia tabelaryczne zestawienie uczestników konferencji. W górnej części tabeli nazwa międzynarodowej konferencji „OCHRONA DZIEDZICTWA KULTURY NA WYPADEK SZCZEGÓLNYCH ZAGROŻEŃ – ZAGROŻENIA KLIMATYCZNE, PANDEMICZNE I POŻAROWE. DOBRE PRAKTYKI”, w dolnej części tabeli symbol - logo instytucji uczestniczącej w konferencji.

W dniach 25-26 listopada 2021 r. w siedzibie Archiwum Narodowego w Krakowie, odbędzie się międzynarodowa konferencja „OCHRONA DZIEDZICTWA KULTURY NA WYPADEK SZCZEGÓLNYCH ZAGROŻEŃ – ZAGROŻENIA KLIMATYCZNE, PANDEMICZNE I POŻAROWE. DOBRE PRAKTYKI”.

W trakcie trwania konferencji będą poruszane tematy związane z dziedzictwem kulturowym, zagrożeniami klimatycznymi i pandemicznymi oraz nowoczesne sposoby zabezpieczenia zbiorów muzealnych przed pożarem.

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo pod adresem, www.odk.sapsp.pl.

Opracowanie: mł. ogn. mgr Marcin Rynkiewicz
Zdjęcia: KP PSP Białogard

Zdjęcia (1)