W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Odeszli na wieczną służbę

08.06.2021

Czarna wstążka żałobna na białym tle

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci  st. ogn. w st. spocz.  Jana Stawiarza, kierowcy – mechanika w Komendzie Rejonowej Państwowej Straży Pożarnej  w Kołobrzegu, JRG w Białogardzie.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się 9 czerwca 2021 roku o godzinie 12:00 w Kościele Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Białogardzie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na cmentarz w Pękaninie.

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci  st. ogn. w st. spocz.  Jana Niewiadomskiego, starszego ratownika - kierowcy w Komendzie Wojewódzkiej  Państwowej Straży Pożarnej  w Koszalinie.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się 9 czerwca 2021 roku o godzinie 14:00 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Białogardzie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na cmentarz w Pękaninie.