W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Spotkanie w klubie osiedlowym w Białogardzie

07.10.2021

Zdjęcie grupowe wykonane wewnątrz Klubu Osiedlowego. Na zdjęciu w szeregu stoją dzieci i opiekunowie. Na środku strażak w ubraniu koszarowym

7.10.2021 w Klubie Osiedlowym BSM przy ulicy Wojska Polskiego w Białogardzie odbyło się spotkanie Strażaka z dziećmi o tematyce związanej z udzielaniem pierwszej pomocy. Dzieci dowiedziały się co to jest AED, gdzie w naszym mieście są zamontowane i w jaki sposób ratują życie. Dodatkowo przedstawione było prawidłowe zgłaszanie zagrożenia. Każdy mógł przećwiczyć na fantomie resuscytację krążeniowo-oddechową, założyć strażacki hełm. Każdy ze spotkania wyszedł z opaską odblaskową, która w okresie jesienno-zimowym jest niezbędnym elementem ubioru podczas spacerów i jazdy po zmroku, ponieważ służy poprawie bezpieczeństwa oraz widoczności pieszego jak i rowerzysty.

Opracowanie: mł. ogn. mgr Marcin Rynkiewicz
Zdjęcia: archiwum KP PSP Białogard

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}