W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Uroczysta promocja białogardzkich strażaków

30.06.2021

Uroczysta promocja absolwentów w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Na zdjęciu Radosław Miksa i Konrad Adler w umundurowaniu galowym na tle obiektu szkoły

30.06.2021 roku w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu odbyła się uroczysta promocja absolwentów uczelni. W bieżącym roku promowanych zostało 99 absolwentów XXIX turnusu kształcenia dziennego oraz 178 słuchaczy IX turnusu kwalifikacyjnego kursu zawodowego. Wśród promowanych upragniony awans otrzymało dwóch strażaków z KP PSP w Białogardzie. Minister Spraw Wewnętrznych  i Administracji nadał stopień młodszego aspiranta ogn. Radosławowi Miksie i mł. ogn. Konradowi Adlerowi. Akty nadania stopnia wręczył promowanym podczas uroczystego apelu  Zastępca Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Arkadiusz Przybyła. Awans w stopniu jest zwieńczeniem dwóch  lat nauki. Białogardzkim strażakom serdecznie gratulujemy osiągniętego sukcesu i życzymy wszelkiej pomyślności, w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Opracowanie: Jacek Twardoń
Zdjęcia: archiwum KP PSP w Białogardzie

Zdjęcia (3)