W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

mł. bryg. Leszek Naranowicz

Zastępca Komendanta PSP w Chodzieży

mł. bryg. Leszek Naranowicz

Mł. bryg. Leszek Naranowicz urodził się 22 marca 1978 roku w Wałczu. Służbę w ochronie przeciwpożarowej rozpoczął 31 sierpnia 1998 roku jako kadet Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, a po jej ukończeniu podjął służbę od dnia 1 lipca 2000 roku w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnych w Pile. W KP PSP w Pile zajmował kolejno stanowiska: dowódcy zastępu, dowódcy sekcji, dyżurnego operacyjnego powiatu oraz starszego specjalisty, realizując zadania operacyjno – szkoleniowe, a także sprawy z zakresu bhp. Od dnia 1 marca 2011 roku objął stanowisko zastępcy dowódcy JRG PSP nr 2 w Pile, a od 26 lutego 2013 roku dowódcy JRG PSP nr 2 w Pile, będąc również Dowódcą Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wysokościowego. Od dnia 1 lutego 2014 roku został powołany na stanowisko zastępcy komendanta powiatowego PSP w Chodzieży. 

W okresie pełnienia służby ukończył studia w Szkole Głównej Służby Pożarniczej, uzyskując w 2004 roku tytuł inżyniera pożarnictwa oraz w 2006 roku tytuł magistra inżyniera pożarnictwa. W 2015 roku ukończył studia podyplomowe w zakresie gospodarowania zasobami dla kadry kierowniczej PSP na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.  

Odznaczony Brązowym Medalem Za Zasługi dla Pożarnictwa i Brązową Odznaką Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej, a także wyróżniony Dyplomem Komendanta Głównego PSP.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
02.10.2020 13:27 Artur Binkowski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Artur Binkowski
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
mł. bryg. Leszek Naranowicz 1.0 02.10.2020 13:27 Artur Binkowski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP