W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Chojnice, ul. Piłsudskiego - dachowanie

08.06.2021

08 czerwca 2021 o godz. 11:57 do stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Chojnicach wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodów na ul. Piłsudskiego w Chojnicach.

Środek jezdni. W centrum kardu widoczne zdarzenie dwóch samochodów osobowych, jeden z nich na dachu. W kadrze również widoczne 3 wozy strażackie.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Łącznie było trzech uczestników zdarzenia. Jeden z pojazdów dachował. Dodatkowo uszkodzone dwa inne samochody zaparkowane w pobliżu miejsca zdarzenia. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy dwóm osobom poszkodowanym, uprzątnięciu jezdni, usunięciu uszkodzonego znaku drogowego. W działaniach udział brały 3 zastępy z JRG Chojnice.


Opracowanie: st. kpt. Marcin Wróblewski – KP PSP Chojnice
fot. Archiwum KP PSP Chojnice

Zdjęcia (1)