W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Jeziorki - samochód uderzył w drzewo

10.06.2021

10 czerwca 2021 o godz. 05:31 do stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Chojnicach wpłynęło zgłoszenie informujące o uderzeniu samochodu osobowego w drzewo na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Jeziorki.

Ujęcie z pobocza drogi, w centrum kadru w oddali widoczny rozbity na drzewie samochód osobowy i pracujący strażacy. Na jezdni stoją pojazdy pożarnicze.

Ze zgłoszenia wynikało, że wewnątrz pojazdu znajduje się zakleszczona nieprzytomna osoba. Po przybyciu na miejsce zdarzenia potwierdziła się informacja ze zgłoszenia. Zabezpieczono miejsce zdarzenia. Zablokowano ruch pojazdów w obu kierunkach. Przy pomocy narzędzi hydraulicznych przystąpiono do wykonywania dostępu do osoby poszkodowanej. Na miejsce zdarzenia przybył Patrol Policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Poszkodowaną 24 letnią kobietę, ewakuowano z pojazdu i przekazano służbom medycznym, które stwierdziły zgon.


Opracowanie: st. kpt. Marcin Wróblewski – KP PSP Chojnice
fot. Archiwum KP PSP Chojnice
 

Zdjęcia (3)