Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Strażaków w tenisie stołowym

01.09.2022

W dniach 31-31.08.2022 odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Strażaków w tenisie stołowym.

Komendant KP PSP w Chojnicach oraz strażacy z dyplomem na tle pucharów w sali tradycji.

W zmaganiach uczestniczyło 11 drużyn z komend powiatowych i miejskich. Pierwszego dnia zmagań drużyna reprezentującą KP PSP Chojnice w składzie Michał Brieger, Piotr Mankiewicz i Dawid Kucharski  zajęła drugie miejsce ustępując jedynie  reprezentacji KP PSP Tczew.

Następnego dnia równych sobie nie miał Michał Brieger, wygrywając turniej indywidualny. W finale pokonał reprezentującego KPPSP Lębork Sebastiana Matusiaka 3:2. Miejsce 6 zajął Dawid Kucharski.