W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Obwodnica Chojnic (DK 22) - zderzenie dwóch samochodów osobowych

30.12.2020

Samochód osobowy widziany z boku, stoi w poprzek na jezdni. Widoczne uszkodzenia przedniej części pojazdu. W tle za samochodem stoi wóz strażacki i widoczny jest drugi pojazd leżący w przydrożnym rowie.

30 grudnia 2020 r. o godz. 08:38 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Chojnicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na Obwodnicy Chojnic z którego wynikało, iż doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.
Do zdarzenia zadysponowano łącznie 5 zastępów PSP i OSP, 3 z JRG Chojnice oraz 1 z OSP KSRG Ogorzeliny i 1 z OSP Doręgowice. Kierujący działaniami ratowniczymi po dotarciu na miejsce zdarzenia stwierdził, iż doszło do zderzenia w/w pojazdów, jedna z dwóch osób biorących udział w zdarzeniu potrzebuje pomocy medycznej a droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana w obu kierunkach. 
Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu pojazdów i miejsca zdarzenia,  udzieleniu pomocy medycznej osobie poszkodowanej oraz uprzątnięcie jezdni z rozlanych płynów eksploatacyjnych, rozbitego szkła i części karoserii.


Opracowanie: mł. bryg. Henryk Koźlewicz – KP PSP Chojnice
fot. Archiwum KP PSP Chojnice
 

Zdjęcia (4)