W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Podziękowanie dla służb ratowniczych

19.02.2021

Akcja ratownicza w Górach Sowich

W dniu 18 lutego br. do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie wpłynęły podziękowania skierowane do służb ratowniczych oraz osób zaangażowanych w niesienie pomocy od mamy poszkodowanej osoby, które w dniu 13 lutego br. prowadziły działania ratownicze w związku otrzymaniem  zgłoszenia o nieprzytomnej kobiecie, która znajduje się na trasie biegowo-rekreacyjnej „Nietoperz” oddalonej o ok. 2 km od drogi utwardzonej w Górach Sowich.

Jest na bardzo miło. Jako formacja jesteśmy szczęśliwi, że zaangażowanie służb oraz bezinteresowna pomoc właściciela Baru Górskiego „JUGÓWKA” pozwoliło na szybko i sprawnie przeprowadzenie akcji, która zakończyła się szczęśliwie. – powiedział bryg. mgr inż. Mariusz Piasecki – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie