W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konkurs fotograficzny o bezpieczeństwie nad wodą rozstrzygnięty

Przedsięwzięcie pod tytułem „Bezpieczny wypoczynek nad wodą to strzeżone kąpielisko– wiemy o tym wszystko!”

Konkurs fotograficzny o bezpieczeństwie nad wodą rozstrzygnięty

Przedsięwzięcie pod tytułem „Bezpieczny wypoczynek nad wodą to strzeżone kąpielisko– wiemy o tym wszystko!” polegało na wykonaniu zdjęcia, które uchwyci symulowaną sytuację dotyczącą zasad przebywania nad wodą. Najlepiej udało się to dwóm rodzinom, których prace zostały nagrodzone. Gratulujemy!

Organizatorami konkursu byli: Powiat Inowrocławski, Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu i Nadgoplańskie WOPR w Kruszwicy.

Celem letniej inicjatywy było propagowanie wiedzy na temat bezpiecznego przebywania nad wodą i kąpieli, zapobieganie utonięciom i przykrym sytuacjom nad wodą, kształtowanie właściwych postaw w tym zakresie, rozwijanie kreatywnych pomysłów u dzieci, młodzieży i ich rodziców.

W dniu 09.09.2021 w siedzibie inowrocławskiej straży pożarnej odbyło się podsumowanie wakacyjnego konkursu. W inicjatywę zaangażowały się całe rodziny. Z nadesłanych fotografii komisja wybrała dwie, które zostały nagrodzone.
Oto zwycięzcyPani Katarzyna Lewicka z córką Amelią, synem   Adamem oraz siostrzenicami Weroniką i Dominiką Wojdacz, a także Pani Marzena Pindel z córką Moniką.

Swoją obecnością spotkanie uświetnili: Starosta Inowrocławski Pani Wiesława Pawłowska, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu st. bryg Tomasz Kruczyński, Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu mł. bryg. Ireneusz Taraszka, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu mł. insp. Maciej Estkowski oraz z Nadgoplańskiego WOPR w Kruszwicy Pan Jarosław Wiśniewski i Pani Dominika Wojdylak.

Podsumowanie konkursu poprowadziły policjantki zajmujące się profilaktyką społeczną st. asp. Justyna Piątkowska i asp. Izabella Drobniecka. Omówiły zasadność przedsięwzięcia i krótko je podsumowały.

Gratulacji i podziękowań dla laureatów nie szczędziła Pani Starosta, która podkreśliła, że cieszy fakt angażowania się w sprawy bezpieczeństwa całych rodzin, a zwłaszcza dzieci. Ponadto wspomniała o współdziałaniu na rzecz bezpieczeństwa służb i instytucji, w zadaniach których leży inicjowanie takich przedsięwzięć jak to. Poszczególni przedstawiciele służb wraz z Panią Starostą złożyli laureatom gratulacje i wręczyli nagrody, których byli fundatorami.

asp. szt. Izabella Drobniecka
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji
w Inowrocławiu

 

Zdjęcia (9)