W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej

02.05.2021

Na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze odbywa się uroczysta zmiana służby z okazji Dnia Flagi Rzeczpospolitej. Funkcjonariusze w ubraniach specjalnych oddają honory Fladze państwowej. Dowódcy stoją na przeciw siebie z tyłu widoczny masz w kolorze biało czerwonym na którym powiewa flaga państwowa,

W dniu 2 maja 2021 r. z okazji Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej, w Komendzie Powiatowej Państwowej straży pożarnej w Kamiennej Górze odbyła się uroczysta zmiana służby, podczas której nastąpiło podniesienie flagi państwowej na maszt.

Uroczysta zmiana służby

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji od lat propaguje zasady prezentowania flagi zgodnie z tradycją i honorem. To w MSWiA powstał specjalny miniprzewodnik „Biało-Czerwona”. Przed Dniem Flagi RP warto przypomnieć sobie te zasady.

Materiały

miniprzewodnik "Biało Czerwona"
miniprzewodnik​_bialo​_czerwona.pdf 45.19MB