W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Dzień Strażaka 2021

04.05.2021

Apel z okazji Dnia Strażaka po lewej prowadzący uroczystość w tle widoczny poczet sztandarowy w składzie trójki funkcjonariuszy. po środku ustawieni strażacy w dystansie z uwagi na pandemie. Uroczystość odbywa się na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze. po prawej stronie zdjęcia dostrzegamy przód pojazdu pożarniczego - drabiny.

W dniu 5 maja 2021 roku odbyły się Uroczystości z okazji obchodów Dnia Strażaka. W tym wyjątkowym święcie każdego strażaka a jednocześnie  w tak trudnych dla nas czasach mamy możliwość w reżimie sanitarnym przeprowadzić uroczyste obchody Dnia Strażaka.

Dziś nastąpiło wyczekiwane uroczyste wręczenie aktów nadania wyższych stopni służbowych dla funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej 
w Kamiennej Górze.

Minister Spraw Wewnętrznych rozkazem personalnym nr 410/kadry/21 z dnia 21 kwietnia 2021 roku nadał z dniem 4 maja 2021 roku stopień: młodszego brygadiera – starszemu kapitanowi Marcinowi Padołowi

Minister Spraw Wewnętrznych rozkazem personalnym nr 414/kadr/21 z dnia 21 kwietnia 2021 roku nadał z dniem 4 maja 2021 roku stopień: młodszego kapitana – aspirantowi Adrianowi Książkowi

Dolnośląski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej we  Wrocławiu rozkazem personalnym nr WK.123.7.1.2021 z dnia 27 kwietnia 2021 roku  nadał:
•stopień starszego ogniomistrza:
ogniomistrzowi Mieczysławowi Figurze,
ogniomistrzowi Danielowi Borysowi,
ogniomistrzowi Sławomirowi Cebuli,
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze rozkazem personalnym nr PK.0232.2.2021 z dnia 27 kwietnia 2021 roku  nadał:
•stopień starszego strażaka :
strażakowi Piotrowi Kowalczykowi
strażakowi Bartłomiejowi Jaworskiemu

Gratulujemy zarówno odznaczonym jak i awansowanym na wyższe stopnie. Pamiętajmy, że służba dla innych jest największą nagrodą.