W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Trudne warunki na drodze

18.02.2021

samochody osobowe na głównym planie widoczne duże uszkodzenia przodów pojazdów. po lewej stronie rozwinięty wąż szybkiego natarcia zakończony prądownicą. na jezdni wysypany sorbent - środek do neutralizacji wycieków substancji ropopochodnych. w tle kadru widoczny samochód osobowy straży pożarnej koloru białego wzdłuż jedni ustawione stożki ostrzegawcze. ruch pojazdów na drodze zamknięty.

W dniu 18 lutego około godz. 07.18  doszło do niebezpiecznego zdarzenia na drodze 367 (odcinek Szczepanów - Miszkowice). Niestety trudne warunki atmosferyczne i zalegające na drodze błoto pośniegowe oraz lód przyczyniły się do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych.W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby dorosłe, którym zostały przewiezione do szpitala przez ZRM.

Poszkodowanym na miejscu pomocy udzielały jednostki Państwowej Straży pożarnej (4 pojazdy) oraz miejscowa jednostka OSP Miszkowice.

Apelujemy o zachowanie ostrożności - pamiętajmy, że zmienne warunki atmosferyczne a tym samym zmniejszona zdolność panowania nad pojazdami jest główną przyczyną nieszczęśliwych zdarzeń.