W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Złożenie Ślubowania w KP PSP Kamienna Góra

Komendant Powiatowy stojący po środku zdjęcia w mundurze sztabowym koloru czarnego wręcza akt ślubowania nowoprzyjętemu pracownikowi stojącemu po prawej stronie kadru. W tle widoczny fragment godła - orzeł biały na czerwonym tle po lewej stronie ślubującego widoczna flaga Rzeczpospolitej Polskiej oraz Unii Europejskiej. Po lewej stronie przed tablicą multimedialną stoi Zastępca Dowódcy Jednostki Ratowniczo Gaśniczej.

W dniu 11 marca 2021 roku uroczyste ślubowanie złożył str. Dominik Michalik. Od najmłodszych lat zafascynowany służbą w formacji PSP.

W 2013 r. został pasowany na członka Młodzieżowej drużyny pożarniczej w Krzeszowie. Kolejno w latach 2013, 2019, 2020 wygrywał Ogólnopolski Turniej wiedzy pożarniczej na szczeblu powiatowym. W wieku 18 lat ukończył kurs podstawowy strażaków ratowników Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze zgodnie z programem z dnia 17 listopada 2015 roku. Ukończenie kursu umożliwiło mu brać  czynny  udział w akcjach ratunkowych wraz z jego  jednostką jaką jest OSP Krzeszów.

W 2019 r. ukończył  kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz szkolenie z zakresu LPR, w tym samym  2019 r. brał udział w Mistrzostwach Polski strażaków w biegu po schodach SkyTowerRun i zajął wysokie 31 miejsce spośród 121 startujących!

Nowemu strażakowi życzymy samych sukcesów !