W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

27.04.2021 - DACHOWANIE SAMOCHODU OSOBOWEGO

27.04.2021

We wtorek 27.04.2021 około godziny 05:38 do SKKP w Kępnie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Szalonka. Do zdarzenia zadysponowano zastępy z OSP Opatów, OSP Łęka Opatowska oraz JRG Kępno.

Widoczne miejsce zdarzenia uszkodzony czerwony samochód osobowy oraz służby (strażacy oraz pogotowie ratunkowe działające na miejscu zdarzenia)

Po dotarciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że samochód osobowy uderzył w opłotowanie posesji i leży na dachu. Kierowca pojazdu opuścił go o własnych siłach, przed przybyciem służb.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, następnie udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Jednocześnie odłączono źródło zasilania w uszkodzonym  pojeździe. Przybyły na miejsce ZRM zabrał osobę poszkodowaną do szpitala. Po czynnościach dochodzeniowych Policji uszkodzony pojazd został zabrany przez Pomoc Drogową.

opracowanie : kpt. Paweł Michalski

foto: JRG Kępno

Zdjęcia (1)