W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 2020

11 listopada 2020 roku przedstawiciele służb mundurowych z terenu powiatu kłobuckiego złożyli kwiaty pod tablicami i pomnikami Narodowymi w Kłobucku.

Zdjęcie przedstawia złożenie przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kłobucku st. bryg. Roberta Ladra wraz z przedstawicielami służb mundurowych: Komendantem Powiatowym Policji w Kłobucku insp. Tomaszem Górka oraz Komendantem Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kulach ppłk. Dariuszem Małolepszym kwiatów pod pamiątkową tablicą marszałka Józefa Piłsudskiego

Obchody Święta Niepodległości upamiętniające w tym roku 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, z uwagi na trwającą w kraju sytuację epidemiczną, odbyły się z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego. Uczestniczący w nich Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kłobucku st. bryg. Robert Ladra wraz z przedstawicielami służb mundurowych: Komendantem Powiatowym Policji w Kłobucku insp. Tomaszem Górka oraz Komendantem Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kulach ppłk. Dariuszem Małolepszym złożyli wiązanki kwiatów pod tablicą marszałka Józefa Piłsudskiego oraz pomnikami: Matki Polki oraz Władysława Sebyły, oddając w imieniu swoim oraz podległych sobie funkcjonariuszy i pracowników cześć i honor tym, którzy walczyli o naszą wolność.

Ponadto włączając się w akcję "Niepodległa do Hymnu" strażacy JRG KP PSP w Kłobucku pełniący służbę w tym dniu, punktualnie o godzinie 12.00 uroczyście podnieśli flagę państwową oraz wspólnie odśpiewali hymn.

Zdjęcia (2)