W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Uroczysta zbiórka z okazji Dnia Strażaka

04.05.2021

W dniu 04 maja 2021 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lipsku odbyła się uroczysta zbiórka z okazji „Dnia Strażaka 2021”

Logo PSP z podpisem

 

Strażacy powiatu lipskiego i obszaru chronionego! Strażacy PSP i OSP oraz weterani służby pożarniczej zrzeszeni w Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa, działacze Związku OSP RP wszystkich szczebli, „członkowie Związków Zawodowych: NSZZ "Solidarność" i ZZS "Florian" działających przy KP PSP w Lipsku - z okazji Dnia Strażaka 2021 składam całej braci strażackiej powiatu lipskiego oraz ich rodzinom i sympatykom pożarnictwa z którymi współpracujemy na codzień, serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności niech nasze wspólne działanie umacnia nas w zdrowiu i szczęściu oraz zawsze prowadzi do podnoszenia szeroko rozumianego bezpieczeństwa pow. lipskiego i obszaru chronionego.

 Z wyrazami szacunku st. bryg. Tomasz Krzyczkowski Komendant Powiatowy PSP w Lipsku

Zdjęcia (5)