W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Moc Małych Społeczności

16.05.2025

Na ciemnoniebieskim tle z geometrycznymi kształtami, w centralnej części plakatu, znajduje się zdjęcie Marka Krawczyka, Podsekretarza Stanu KPRM. Mężczyzna jest ubrany w garnitur i jasnoniebieski krawat, patrzy prosto w obiektyw. Po lewej stronie u góry widnieje logo "Minister do spraw Społeczeństwa Obywatelskiego", a po prawej "NIW Narodowy Instytut Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego".
Poniżej nagłówka "Nowy Program Wsparcia Organizacji Pozarządowych na rok 2025" znajduje się duży napis "Moc Małych Społeczności".
Poniżej zdjęcia Marka Krawczyka, w dużej, białej ramce z zaokrąglonymi rogami, wyróżniono kwotę "70 mln zł" przeznaczoną "na wsparcie instytucjonalne małych i średnich organizacji z terenów wiejskich i mniejszych miast".
Poniżej białej ramki, po prawej stronie, znajduje się informacja o spotkaniu otwartym z NGO w woj. mazowieckim, które odbędzie się "21.05.2025" w Lipsku, ul. Rynek 1, w Starostwie Powiatowym w Lipsku, w sali konferencyjnej, w godzinach "18:00 - 19:15".

Ministra ds. Społeczeństwa Obywatelskiego Adriana Porowska oraz Podsekretarz Stanu w KPRM Marek Krawczyk serdecznie zapraszają przedstawicieli trzeciego sektora do udziału spotkaniach dotyczących nowego Rządowego Programu Wsparcia Organizacji Pozarządowych na rok 2025 - „Moc Małych Społeczności".

Celem programu o budżecie 70 milionów jest wzmacnianie instytucjonalne małych i średnich organizacji pozarządowych z terenów wiejskich i mniejszych miejscowości oraz zwiększanie ich odporności poprzez rozwój aktywności obywatelskiej, podnoszenie kompetencji i tworzenie sieci współpracy.

Spotkania nakreślą założenia oraz możliwości uzyskania dofinansowania w ramach nowego programu. Zapraszamy na spotkanie z Podsekretarzem Stanu w KPRM Markiem Krawczykiem w Naszym regionie, które odbędzie się 21.05.2025: godz. 18:00-19:15 - Lipsko, Starostwo Powiatowe w Lipsku, sala konferencyjna, ul. Rynek 1.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}