W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Strażacy z nowodworskiej JRG w czasie wolnym udzielili pomocy podczas wypadku drogowego i zostali wyróżnieni

14.05.2021

Zdjęcie przedstawia strażaków PSP stojących w szeregu przed budynkiem jednostki, z lewej strony stoją oficerowie PSP.

W dniu 14 maja 2021 r. w JRG w Nowym Dworze Mazowieckim miała miejsce uroczysta zbórka, podczas której wyróżnienie w postaci dyplomu otrzymali funkcjonariusze JRG, którzy w czasie wolnym od służby wykazali się wzorową postawą, udzielając pomocy podczas wypadku w Skrzeszewie w powiecie legionowskim w dniu 12 maja 2021 r. Dyplomy i gratulacje dla zasłużonych strażaków oraz list gratulacyjny od Komendanta Powiatowego PSP w Legionowie wręczył mł. bryg. Łukasz Kochanowski Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Dworze Mazowieckim.

Dyplomy i gratulacje otrzymali:

asp. Andrzej Kordek Zastępca Dowódcy JRG

ogn. Łukasz Mańko ratownik, operator sprzętu JRG

Swoiste wyróżnienie otrzymał także st. asp. Michał Szafrański, który otrzymał od Kapituły Redakcji "Polska Times" nominację do tytułu "Osobowość roku" za wzorową postawę podczas udzielania w czasie wolnym od służby pomocy sąsiadowi, który uległ poważnemu wypadkowi. Nominację st. asp. Szafrański także otrzymał z rąk Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Dworze Mazowieckim

Opracowanie: bryg. Tomasz Wołoszyn

Fot. bryg. Tomasz Wołoszyn, KP PSP w Legionowie, Polska Times

Zdjęcia (8)