W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Monitoring pożarowy

W zakresie uzgadniania przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim sposobu połączenia urządzeń sygnalizacyjno – alarmowych systemu sygnalizacji pożarowej z obiektem Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim obowiązuje „Zarządzenie Nr 1 Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Dworze Mazowieckim z dnia 8 czerwca 2015 roku w sprawie wymagań organizacyjno – technicznych dotyczących uzgadniania przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim sposobu połączenia urządzeń sygnalizacyjno – alarmowych systemu sygnalizacji pożarowej z obiektem Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim ul. Gospodarcza 1.”

W sprawie szczegółowych warunków uzgadniania podłączenia monitoringu pożarowego do KP PSP należy kontaktować się z Wydziałem Operacyjnym, tel. 22 765 81 45, 690 449 568, e-mail: operacyjny@ndm-straz.pl

Materiały

Zarządzenie w sprawie monitoringu
Zarzadzenie-KP-PSP-w-sprawie-monitoringu.pdf 0.41MB
Informacja w sprawie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego
Informacja-o-przekazaniu-instrukcji.pdf 0.28MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
25.11.2020 11:26 mł. bryg. Tomasz Wołoszyn
Wytwarzający/ Odpowiadający:
mł.. bryg. Tomasz Wołoszyn
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Monitoring pożarowy 1.0 25.11.2020 11:26 mł. bryg. Tomasz Wołoszyn

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}