W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek przy ul. Młyńskiej

17.03.2021

na zdjęciu widać dwa samochody, które uczestniczyły w wypadku. Po lewej przód żółtego samochodu ciężarowego, po prawej zniszczony niebieski samochód osobowy.

Zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ul. Młyńskiej i Janowskiego w Oławie trafiło do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w środę 17 marca, tuż po południu. Na miejsce zadysponowane zostały od razu zastępy z oławskiej JRG oraz zastępca dowódcy jednostki mł. kpt. Tomasz Woźnica.

Sytuacja, jaką zastali na miejscu strażacy wyglądała dość groźnie. W zdarzeniu uczestniczył bowiem duży samochód ciężarowy oraz samochód osobowy Seat Ibiza. Widoczne zniszczenia boku Seata, od strony kierowcy i informacja, że pojazdem tym podróżowała kobieta z trójką dzieci, mogły oznaczać stan zagrożenia życia.

na zdjęciu widać tył samochodu strażackiego i strażaków. Jeden z nich niesie na rękach małą dziewczynkę, która podróżowała samochodem osobowym.

Wszystkie osoby samodzielnie opuściły pojazdy przed naszym przybyciem. Strażacy wraz z ratownikami medycznymi natychmiast zajęli się poszkodowanymi, by ocenić ich stan. Na szczęście, poza drobnymi potłuczeniami, strachem i dużym stresem, uczestnicy zdarzenia nie doznali poważniejszych obrażeń.

Zdjęcia (1)