W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Dostęp do informacji niezamieszczonej w BIP

 

WARUNKI UDOSTĘPNIANIA INFORMACJI

Udostępnianie informacji publicznej będącej w posiadaniu KP PSP w Oleśnie następuje w formie ogłoszenia w Biuletynie Informacji Publicznej. Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej może być udostępniona osobie zainteresowanej na wniosek oraz poprzez wywieszenie w miejscu ogólnie dostępnym w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Oleśnie.

Prawo do informacji publicznej podlega ograniczeniu w zakresie i na zasadach określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych oraz o ochronie innych tajemnic ustawowo chronionych.

Zasady i tryb udostępniania informacji publicznej reguluje ustawa z dnia 6 września 2001r. o dostępie do  informacji publicznej.
Zasady udostępniania informacji niejawnych reguluje ustawa z dnia 5 sierpnia 2010r. o ochronie informacji niejawnych.


Opłaty: dostęp do informacji publicznej jest bezpłatny.

Jeżeli udostępnienie informacji publicznej wymaga poniesienia dodatkowych kosztów związanych ze wskazanym we wniosku sposobem udostępnienia lub koniecznością przekształcenia informacji w formę wskazaną we wniosku, podmiot zobowiązany może pobrać od wnioskodawcy opłatę w wysokości odpowiadającej tym kosztom.

Materiały

Wniosek o udostepnienie informacji publicznej
Wniosek​_o​_udostepnienie​_informacji​_publicznej.doc 0.04MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
16.02.2021 12:30 Piotr Kubat
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Piotr Kubat
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Dostęp do informacji niezamieszczonej w BIP 1.0 16.02.2021 12:30 Piotr Kubat

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}