W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Powiatowe obchody Dnia Strażaka

19.05.2021

19 maja 2021 r. o godz. 13.00 w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnie odbył się uroczysty apel z okazji obchodów Dnia Strażaka.

Na zdjęciu strażacy PSP w mundurach wyjściowych, na początku po lewej stronie poczet sztandarowy pochyla sztandar, dalej strażacy w mundurach specjalnych i czerwonych hełmach, na samym końcu poczet flagowy wciąga flagę państwową.

W uroczystości udział wzięli m.in.: Komendant Wojewódzki PSP w Opolu - st.bryg. K. Kedryk, Starosta Oleski - R. Fabianek, V-ce Przewodniczący Rady Powiatu – K. Chudzicki, Burmistrzowie, Wójtowie powiatu oleskiego, I z-ca KPP w Oleśnie - mł.insp. W. Popczyk, Nadleśniczy Nadleśnictwa Olesno – G. Kimla, członek prezydium zarządu oddziału wojewódzkiego ZOSP RP w Opolu st.bryg. w st.spocz. Z. Zalewski, Proboszcz Parafii w Oleśnie – ks. W. Lenart.

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnie st.bryg. Jarosław Zalewski powitał wszystkich strażaków, pracowników oleskiej komendy oraz zaproszonych gości.

W trakcie apelu wręczono medale, odznaczenia oraz nadano wyższe stopnie służbowe.
 

Opracowanie: mł. bryg. Mariusz Strzelczak oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Oleśnie
Zdjęcie: KP PSP Olesno

Zdjęcia (4)