W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek samochodowy w miejscowości Biskupice

21.05.2021

21 maja 2021 r. przed godz. 6:00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Oleśnie wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze powiatowe w miejscowości Biskupice z udziałem trzech samochodów osobowych.

Na zdjęciu trzy samochody osobowe na drodze po zderzeniu, na drodze piana pożarnicza, samochody mają uszkodzone przednie części z tył widać samochody pożarnicze oraz karetkę pogotowia, w tle drzewa.

W wyniku zdarzenia trzy osoby poszkodowane zostały przetransportowane do szpitala w Oleśnie. Działania straży pożarnej polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym oraz podaniu piany gaśniczej. Do zdarzenia zadysponowane zostały: zastęp GBARt 2,5/16 z JRG Olesno, OSP Kościeliska, OSP Radłów, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Opracowanie: mł. bryg. Mariusz Strzelczak oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Oleśnie
Zdjęcie: KP PSP Olesno