Powiatowe Zawody sportowo-pożarnicze ochotniczych straży pożarnych 2022 r.

24 września roku na stadionie miejskim w Górze Kalwarii Powiatowe Zawody sportowo-pożarnicze ochotniczych straży pożarnych z terenu powiatu piaseczyńskiego.

Powiatowe Zawody sportowo-pożarnicze ochotniczych straży pożarnych.

W zawodach wzięło udział 9 drużyn, w tym 6 w grupie męskich drużyn pożarniczych i 2 w grupie kobiecych drużyn pożarniczych. Dodatkowo w zawodach wystartowały reprezentacje 4 Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.  Zawody rozegrane zostały w konkurencjach: ćwiczenie bojowe i sztafeta pożarnicza 7 x 50 metrów z przeszkodami.

W klasyfikacji generalnej męskich drużyn pożarnicych czołowe miejsca zajęły drużyny:

7. OSP Suchodół

W klasyfikacji generalnej kobiecych drużyn pożarnicych czołowe miejsca zajęły drużyny: