W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

POCZET KOMENDANTÓW

KOMENDANT

ZASTĘPCA KOMENDANTA

Data sprawowania urzędu
(nazwa urzędu)

Stopień, imię i nazwisko

Data sprawowania urzędu

Stopień, imię i nazwisko

1945
(Miejska Rada Narodowa w Pile Zawodowa Straż Pożarna)

st. ogn. Ludwik Kawalec

-

-

1945 – 1947
(Miejska Rada Narodowa w Pile Zawodowa Straż Pożarna)

asp. Lech Kuczborski

-

-

1949 – 30.04.1950
(Miejska Rada Narodowa w Pile Zawodowa Miejska Straż Pożarna)

Edward Dziekoński

-

-

01.06.1950 – 30.11.1971
(Prezydium Miejskiej Rady Narodowej w Pile
Miejska Komenda Straży Pożarnych)

kpt. poż. Jan Tomaszewicz

-

-

01.12.1971 – 28.02.1972
(Wydział Spraw Wewnętrznych przy Prezydium Miejskiej Rady Narodowej w Pile
Miejska Komenda Straży Pożarnych)

kpt. poż. Andrzej Stefanowski

-

-

01.03.1972 – 31.05.1975
(Urząd Miejski w Pile
Miejska Komenda Straży Pożarnych)

kpt. poż. Andrzej Waligórski

-

-

01.06.1975 – 19.08.1976
(Rejonowa Komenda Straży Pożarnych w Pile)

mł. chor. poż. Franciszek Borucki

-

-

20.08.1976 – 31.10.1978
(Rejonowa Komenda Straży Pożarnych w Pile)

st. ogn. Franciszek Nowak

-

-

01.11.1978 – 25.09.1980
(Rejonowa Komenda Straży Pożarnych w Pile)

ppor. poż. Janusz Zawirski

-

-

29.09.1980 – 24.11.1980 (p.o.)
(Rejonowa Komenda Straży Pożarnych w Pile)

chor. poż. Ryszard Banach

-

-

25.11.1980 – 18.11.1984
(Rejonowa Komenda Straży Pożarnych w Pile)

kpt. poż. Telesfor Meszyński

-

-

01.12.1984 – 31.10.1987
(Komenda Rejonowa Straży Pożarnych w Pile)

ppłk. Zdzisław Pudłowski

-

-

01.11.1987 – 30.06.1992
(Komenda Rejonowa Straży Pożarnych w Pile)

bryg. Krzysztof Fojt

01.11.1987 – 30.06.1992

st. chor. poż. Ryszard Banach

01.07.1992 – 30.11.1998
(Komenda Rejonowa Państwowej Straży Pożarnej w Pile)

bryg. Krzysztof Fojt

01.07.1992 – 31.12.1998

mł. bryg. Mirosław Opaluch

01.12.1998 – 31.12.1998 (p.o.)
(Komenda Rejonowa Państwowej Straży Pożarnej w Pile)

mł. bryg. Mirosław Opaluch

-

-

01.01.1999 - 19.06.2013
(Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pile)

st. bryg. Ryszard Urbański

01.01.1999 – 09.03.1999 (p.o.)

mł. bryg. Mirosław Opaluch

10.03.1999 - 31.10.2007

bryg. Ryszard Kamiński

15.11.2007 - 27.02.2019

bryg. Robert Komarnicki

19.06.2013 - nadal
(Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pile)

bryg. Rafał Mrowiński

15.11.2007 - 27.02.2019

bryg. Robert Komarnicki

03.04.2019 - 02.06.2019 (p.o.)

st.kpt. Paweł Kamiński

03.06.2019 - nadal

st.kpt. Paweł Kamiński

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
07.10.2020 08:32 Mateusz Kentzer
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Mateusz Kentzer
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
POCZET KOMENDANTÓW 2.0 11.03.2021 10:29 Mateusz Kentzer
Poczet Komendantów 1.0 07.10.2020 08:32 Mateusz Kentzer

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP