W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

SKARGI I WNIOSKI

Komendant powiatowy lub upoważniony przez niego zastępca komendanta powiatowego, przyjmuje interesantów w sprawach skarg, wniosków, zażaleń i odwołań raz w tygodniu, w poniedziałek w godzinach od 8:00 do 15:00 w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile przy ul. Moniuszki 1.

Wielkopolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej działający jako organ drugiej instancji rozpatruje odwołania od decyzji oraz zażalenia na postanowienia wydane w pierwszej instancji przez Komendantów Powiatowych i Miejskich Państwowej Straży Pożarnej działających na terenie województwa wielkopolskiego.
Wielkopolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu przyjmuje w sprawie skarg i wniosków w każdy poniedziałek w godzinach 15:00 - 16:00

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
25.09.2020 12:40 Mateusz Kentzer
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Mateusz Kentzer
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
SKARGI I WNIOSKI 2.0 04.02.2021 13:56 Mateusz Kentzer
Skargi i wnioski 1.0 25.09.2020 12:40 Mateusz Kentzer

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}