W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Skargi i wnioski

W SPRAWIE SKARG, WNIOSKÓW, ZAŻALEŃ I ODWOŁAŃ INTERESANTÓW PRZYJMUJE

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej lub upoważniony Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej  raz w tygodniu

w poniedziałek w  godzinach od 1330 do 1530

Lubuski Komendant Wojewódzki lub upoważniony Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej raz w tygodniu

w poniedziałek w godzinach  od 1530 do 1630

Przyjęcie interesantów przez Komendanta Powiatowego PSP lub Lubuskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP powinno być poprzedzone zgłoszeniem telefonicznym lub w inny sposób:

  • w sekretariacie Komendanta Powiatowego PSP nr tel. 95 755 00 54,
  • w sekretariacie Lubuskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP nr tel.
    95 733 83 04.

Przy zgłoszeniu interesant jest zobowiązany podać imię i nazwisko, miejsce pracy (służby) lub adres zamieszkania oraz rodzaj sprawy, którą zamierza przedstawić Komendantowi.

Przyjęcie interesantów w dniu przyjęć bez uprzedniego zgłoszenia może spowodować, że nie będzie On mógł być tego dnia przyjęty.

Informacje na temat  skarg i wniosków udzielne są od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30  pod nr tel. 95 755 00 54.

Komórki organizacyjne Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sulęcinie przyjmują interesantów codziennie w godzinach pracy
od 7:30 do 15:30

{"register":{"columns":[]}}