W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Mistrzostwa woj. śląskiego strażaków PSP w tenisie ziemnym

16.09.2022

Mistrzostwa woj. śląskiego strażaków PSP w tenisie ziemnym

W piątek 16 września 2022 r. na kortach tenisowych „La Mirage” w Skrzyszowie odbyły się indywidualne mistrzostwa woj. śląskiego strażaków PSP w tenisie ziemnym o puchar Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej. W zawodach wzięli udział funkcjonariusze z komend miejskich i powiatowych województwa śląskiego oraz Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie.

Po zaciętych pojedynkach najlepszym zawodnikiem i co za tym idzie mistrzem Śląska strażaków w tenisie ziemnym został sekc. Patryk Machura z KM PSP w Częstochowie. Drugie miejsce zajął kpt. Szymon Kura z KP PSP w Wodzisławiu Śląskim, a trzecie kpt. Mirosław Hyjek z KP PSP w Raciborzu.

Dyplomy oraz puchary zawodnicy otrzymali z rąk Zastępcy Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Mirosława Synowca w asyście Komendanta Powiatowego PSP w Wodzisławiu Śląskim. Organizatorem zawodów była Komenda Wojewódzka PSP w Katowicach oraz Komenda Powiatowa PSP w Wodzisławiu Śląskim.
 

Zdjęcia (9)

{"register":{"columns":[]}}