W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Nabory do KP/M PSP woj.śląskiego

Ogłoszenia zamieszczone 29.03.2021 roku:

 • Komenda Powiatowa PSP w Będzinie ogłasza z dniem 29.03.2021 r. postępowanie kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty (docelowo starszy ratownik – kierowca) w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Będzinie – termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa 12.04.2021 r. 
  Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: Warunki postępowania kwalifikacyjnego - nabór do służby w KP PSP Będzinie - starszy ratownik-kierowca
   
 • Komenda Miejska PSP w Bielsku-Białej ogłasza z dniem 29.03.2021 roku postępowanie kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty (docelowo – starszy ratownik) w Jednostkach Ratowniczo-Gaśniczych w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej - termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa 12.04.2021 roku. 
  Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem:  Warunki postępowania kwalifikacyjnego - nabór do służby w KM PSP w Bielsku-Białej- starszy ratownik. 
   
 • Komenda Miejska PSP w Bytomiu ogłasza z dniem 29.03.2021r. postępowanie kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty (docelowo - starszy ratownik) w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej 
  w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bytomiu – termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa 12.04.2021r. 
  Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem:  Warunki postępowania kwalifikacyjnego - nabór do służby w KM PSP Bytom - starszy ratownik 
 • Komenda Miejska PSP w Bytomiu ogłasza z dniem 29.03.2021r. postępowanie kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty (docelowo starszy ratownik – kierowca) w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bytomiu – termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa 12.04.2021r. 
  Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: Warunki postępowania kwalifikacyjnego - nabór do służby w KM PSP Bytom - starszy ratownik-kierowca 
   
 • Komenda Miejska PSP w Chorzowie ogłasza z dniem 29.03.2021r. postępowanie kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty (docelowo starszy ratownik) w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chorzowie – termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa 13.04.2021r. 
  Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: Warunki postępowania kwalifikacyjnego - nabór do służby w KM PSP w Chorzowie
   
 • Komenda Miejska PSP w Dąbrowie Górniczej ogłasza z dniem 29.03.2021 r. postępowanie kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty (docelowo starszy ratownik-kierowca) w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Górniczej – termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa 12.04.2021 r.
  Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem:   Warunki postępowania kwalifikacyjnego – nabór do służby w KM PSP Dąbrowa Górnicza – starszy ratownik - kierowca

  Komenda Miejska PSP w Dąbrowie Górniczej ogłasza z dniem 29.03.2021 r. postępowanie kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty (docelowo starszy specjalista) w Wydziale Kwatermistrzowsko-Technicznym w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej                 w Dąbrowie Górniczej – termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa 12.04.2021 r. 
  Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: Warunki postępowania kwalifikacyjnego - nabór do służby w KM PSP Dąbrowa Górnicza – starszy specjalista w Wydziale Kwatermistrzowsko-Technicznym

 • Komenda Miejska PSP w Gliwicach ogłasza z dniem 29.03.2021 r. postępowanie kwalifikacyjne 
  w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty (docelowo starszy ratownik oraz starszy ratownik - kierowca) w podległych Jednostkach Ratowniczo-Gaśniczych w Gliwicach, Gliwicach - Łabędach, Knurowie i Pyskowicach w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gliwicach – termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa 15.04.2021 roku. Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: Warunki postępowania kwalifikacyjnego - nabór do służby w KM PSP w Gliwicach.
   
 • Komenda Miejska PSP w Jaworznie ogłasza z dniem 29.03.2021r. postępowanie kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysta (docelowo – starszy ratownik kierowca) w Jednostce Ratowniczo Gaśniczej w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworznie - termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa 16 kwietnia 2021r.
  Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Warunki postępowania kwalifikacyjnego - nabór do służby w KM PSP Jaworzno - starszy ratownik-kierowca. 

 • Komenda Miejska PSP w Katowicach ogłasza z dniem 29.03.2021r. postępowanie kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty (docelowo starszy ratownik / starszy ratownik  – kierowca) w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach – termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa 12.04.2021r. 
  Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: Warunki postępowania kwalifikacyjnego - nabór do służby w KM PSP w Katowicach- starszy ratownik / starszy ratownik kierowca

 • Komenda Powiatowa PSP w Kłobucku ogłasza z dniem 29.03.2021 r. postępowanie kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty (docelowo - starszy ratownik-kierowca) w Jednostce Ratowniczo Gaśniczej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kłobucku - termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa 15.04.2021r. 
  Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: Warunki postępowania kwalifikacyjnego - nabór do służby w KP PSP Kłobuck - starszy ratownik-kierowca

 • Komenda Powiatowa PSP w Lublińcu ogłasza z dniem 29.03.2021 r. postępowanie kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty ( docelowo starszy ratownik) w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lublińcu – termin składnia dokumentów aplikacyjnych upływa 13.04.2021 r. 
  Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: Warunki postępowania kwalifikacyjnego – nabór do służby w KP PSP w Lublińcu na stanowisko stażysta w służbie przygotowawczej w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej.
 • Komenda Miejska PSP w Mysłowicach ogłasza z dniem 29.03.2021 r. postępowanie kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysta (docelowo dyżurny stanowiska kierowania) w Sekcji Operacyjnej w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Mysłowicach – termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa 12.04.2021 r. 
  Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: Warunki postępowania kwalifikacyjnego - nabór do służby w KM PSP w Mysłowicach - stażysta (etat - dyżurny stanowiska kierowania).

 • Komenda Miejska PSP w Piekarach Śląskich ogłasza z dniem 29.03.2021 r. postępowanie kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty (starszy ratownik - kierowca) w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej w Komendzie  Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piekarach Śląskich – termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa 12.04.2021 r.
  Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: Warunki postępowania kwalifikacyjnego - nabór do służby w KM PSP Piekary Śląskie - starszy ratownik - kierowca
   
 • Komenda Powiatowa PSP w Raciborzu ogłasza z dniem 29.03.2021r. postępowanie kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty (docelowo: starszy ratownik) w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu - termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa dnia 12.04.2021 r.
  Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: Warunki postępowania kwalifikacyjnego - nabór do służby w KP PSP Racibórz - starszy ratownik.
   
 • Komenda Miejska PSP w Rudzie Śląskiej ogłasza z dniem 29.03.2021 roku postępowanie kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty (docelowo – starszy ratownik) w podległych Jednostkach Ratowniczo-Gaśniczych w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej – termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa 14.04.2021 roku. 
  Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: Warunki postępowania kwalifikacyjnego - nabór do służby w KM PSP w Rudzie Śląskiej  
   
 • Komenda Miejska PSP w Siemianowicach Śląskich  ogłasza z dniem 29.03.2021 r. postępowanie kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty (docelowo - starszy ratownik - kierowca) w Jednostce Ratowniczo Gaśniczej w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Siemianowicach Śląskich - termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa 12.04.2021 r.
  Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: Warunki postepowania kwalifikacyjnego nabór do służby w KM PSP Siemianowice Śląskie starszy ratownik kierowca

 • Komenda Miejska PSP w Sosnowcu ogłasza z dniem 29.03.2021 r. postępowanie kwalifikacyjne 
  w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty (docelowo starszy operator sprzętu) w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Sosnowcu – termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa w dniu 15.04.2021 r. 
  Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem Warunki postępowania kwalifikacyjnego - nabór do służby w KM PSP Sosnowiec - starszy operator sprzętu

 • Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Świętochłowicach ogłasza  z dniem 29.03.2021 r. postępowanie kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty (docelowo starszy ratownik) w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Świętochłowicach – termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa 12.04.2021 r.
  Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: Warunki postępowania kwalifikacyjnego - nabór do służby w KM PSP w Świętochłowicach
   
 • Komenda Miejska PSP w Tychach ogłasza z dniem 29.03.2021 roku postępowanie kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty (docelowo starszy ratownik) w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Komendzie Miejskiej PSP w Tychach- termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa 12.04.2021 roku.
  Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: Warunki postępowania kwalifikacyjnego – nabór do służby w KM PSP w Tychach
 • Komenda Miejska PSP w Zabrzu ogłasza z dniem 29.03.2021r. postępowanie kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty (docelowo-starszy ratownik, system służby zmianowy) w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w ZABRZU – termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa 15.04.2021r.
  Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: Warunki postępowania kwalifikacyjnego - nabór do służby w KM PSP w Zabrzu 

 • Komenda Miejska PSP w Żorach ogłasza z dniem 29.03.2021 r. postępowanie kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty (docelowo starszy ratownik) w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Żorach - termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa 12.04.2021 r.
  Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: Warunki postępowania kwalifikacyjnego - nabór do służby w Komendzie Miejskiej PSP w Żorach - Starszy Ratownik oraz w Biuletynie Informacji Publicznej

 • Komenda Powiatowa PSP w Żywcu ogłasza z dniem 29.03.2021 r. postępowanie kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty (docelowo Starszy Ratownik-Kierowca) w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu – termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa 14.04.2021 r. 
  Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem:  Warunki postępowania kwalifikacyjnego – nabór do służby w KP PSP w Żywcu
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
08.12.2020 10:12 Aneta Gołębiowska
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Wydział Kadr i Organizacji
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Nabory do KP/M PSP woj.śląskiego 7.0 29.03.2021 10:18 Aneta Gołębiowska
Nabory do KP/M PSP woj.śląskiego 6.0 29.03.2021 10:17 Aneta Gołębiowska
Nabory do KP/M PSP woj.śląskiego 5.0 29.03.2021 08:11 Aneta Gołębiowska
Nabory do KP/M PSP woj.śląskiego 4.0 29.03.2021 00:11 Aneta Gołębiowska
Nabory do KP/M PSP woj.śląskiego 3.0 26.03.2021 08:16 Aneta Gołębiowska
Nabory do KP/M PSP woj.śląskiego 2.0 26.03.2021 08:13 Aneta Gołębiowska
Nabory do KP/M PSP woj.śląskiego 1.0 08.12.2020 10:12 Aneta Gołębiowska

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP