W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Ostatnie pożegnanie śp. Andrzeja Zehnala

16.01.2023

Ostatnie pożegnanie śp. Andrzeja Zehnala

Z żalem informuję, że w dniu 10 stycznia 2023 r. zmarł śp. Andrzej Zehnal, emerytowany, wieloletni Radca Prawny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach.

Pan Andrzej Zehnal pracę w KW PSP w Katowicach rozpoczął w 1976 roku, zajmując przez ponad 40 lat stanowisko Radcy Prawnego. W czasie swojej pracy został odznaczony wieloma medalami w uznaniu zasług na rzecz ochrony przeciwpożarowej i Państwowej Straży Pożarnej. Z dniem 20 listopada 2017 r. odszedł na zaopatrzenie emerytalne.

Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w dniu 16 stycznia 2023 r. w Kaplicy na cmentarzu Świętej Jadwigi w Chorzowie, po czym trumnę z ciałem Zmarłego w asyście rodziny i przyjaciół zmarłego oraz funkcjonariuszy i pracowników Komendy odprowadzono na miejsce spoczynku. 

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}