W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Podziękowania za wieloletnią służbę

22.02.2021

Zdjęcie przedstawia uroczyste pożegnanie odchodzącego na zaopatrzenie emerytalne st. ogn. Andrzeja Śmiecha. Na zdjęciu stoją w mundurach wyjściowych i maseczkach ochronnych: po prawej stronie Śląski Komendant Wojewódzki PSP - nadbryg. Jacek Kleszczewski, po lewej Zastępca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP - st. bryg. Bogdan Jędrocha, w środku st. ogn. Andrzej Śmiech, który w ręce trzyma pamiątkową tabliczkę. W tle, na ścianie logo PSP, a po nim napis o treści Państwowa Straż Pożarna Komenda Wojewódzka PSP w Katowicach.

19 lutego 2021 roku, w siedzibie Komendy Wojewódzkiej PSP w Katowicach odbyło się uroczyste posiedzenie kolegium Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, w trakcie którego pożegnaliśmy Naszego kolegę st. ogn. Andrzeja Śmiecha, odchodzącego na zaopatrzenie emerytalne. St.ogn. Andrzej Śmiech pełnił służbę przez ponad 30 lat w tym od 2013 roku w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Katowicach, w Wydziale Technicznym. 
W spotkaniu wziął udział Śląski Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Jacek Kleszczewski, jego Zastępca - st. bryg. Bogdan Jędrocha, członkowie kolegium oraz współpracownicy z Wydziału Technicznego.
Uroczyste spotkanie było okazją do podsumowań i podziękowań za wieloletnią służbę. Śląski Komendant Wojewódzki PSP, w imieniu kierownictwa życzył st. ogn. Andrzejowi Śmiechowi sukcesów w realizacji planów oraz wręczył mu pamiątkową, grawerowaną tabliczkę.

 

opracowanie i zdjęcie KW PSP w Katowicach