W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Spotkanie przedświąteczne w Komendzie Wojewódzkiej PSP oraz uroczyste pożegnanie wieloletniego pracownika

17.12.2021

Po prawej stronie na tle napisu Państwowa Straż Pożarna Śląski Komendant Wojewódzki PSP oraz zastępcy Komendanta Wojewódzkiego, po lewej stojący w dwurzędzie funkcjonariusze ubrani w mundury galowe.

17 grudnia 2021 roku w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach miała miejsce uroczysta zbiorka, podczas której odbyło się pożegnanie odchodzącego z pracy płk. w st. spocz. Marka Kowackiego. W uroczystości wziął udział Śląski Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Jacek Kleszczewski, Zastępcy Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Bogdan Jędrocha i st. bryg. Mirosław Synowiec oraz funkcjonariusze i pracownicy cywilni komendy.
Płk. w st. spocz. Marek Kowacki był przez 15 lat pracownikiem Komendy Wojewódzkiej PSP w Katowicach. Podczas uroczystości podziękował wszystkim za dotychczasową współpracę oraz życzył satysfakcji z pracy zawodowej. Otrzymał także serdeczne podziękowania z rąk nadbryg. Jacka Kleszczewskiego, za trud i pracę świadczoną przez te lata na rzecz straży pożarnej. 

Uroczysta zbiórka była także okazją do spotkania świątecznego. Śląski Komendant Wojewódzki PSP przekazał dla wszystkich funkcjonariuszy i pracowników cywilnych oraz ich rodzin życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne. W swoim wystąpieniu podziękował także za zaangażowanie w pracę w ciągu całego, mijającego roku. 

opracowanie i zdjęcia: KW PSP w Katowicach
 

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}