W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Spotkanie Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP ze zwycięską reprezentacją PSP w tenisie stołowym.

06.10.2021

Śląski Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Jacek Kleszczewski, mł. kpt. Dariusz Steuer z KM PSP Gliwice, st. sekc. Jarosław Tomicki z KM PSP Gliwice oraz asp. Sebastian Lubaś z KM PSP Katowice.

W środę 6 października br. Śląski Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Jacek Kleszczewski spotkał się z reprezentantami woj. śląskiego, którzy zdobyli we wrześniu br. tytuł drużynowych Mistrzów Polski Strażaków w Tenisie Stołowym. Była to okazja, by raz jeszcze pogratulować zwycięzcom najwyższego miejsca w klasyfikacji. W spotkaniu uczestniczyli mł. kpt. Dariusz Steuer z KM PSP Gliwice, st. sekc. Jarosław Tomicki z KM PSP Gliwice oraz asp. Sebastian Lubaś z KM PSP Katowice. 

XXXVII Mistrzostwa Polski Strażaków w Tenisie Stołowym odbyły się w dniach 7 – 9 września 2021 roku w Gliwicach. Zawody zorganizowane zostały wspólnie przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej, Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach oraz Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Gliwicach. W mistrzostwach wystartowało 13 reprezentacji wojewódzkich, reprezentacja Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie oraz reprezentant Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. W sumie w zawodach uczestniczyło 57 zawodników. Mistrzostwo Polski wywalczyła reprezentacja województwa śląskiego, na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja województwa podkarpackiego, a na trzecim województwo opolskie.

Zdobyty w Mistrzostwach puchar zostanie wystawiony na aukcji organizowanej przez gliwickich strażaków na rzecz pomocy dla strażaka JRG Gliwice - Rafała Kulawicza. Fundusze zebrane podczas aukcji i zbiórek mają mu pomóc w walce z nowotworem oraz w powrocie do normalnego życia.  #zbieramynakukusia

 

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}