W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Szkolenie specjalistyczne kierowców-operatorów samochodów z drabiną mechaniczną

01.08.2022

Na samochodzie specjalnym, na fotelu operatora drabiny siedzi strażak

W dniach od 25 do 29  lipca 2022 r. na terenie OSP Mazańcowice odbyło się szkolenie specjalistyczne kierowców-operatorów samochodów z drabiną mechaniczną.

Było ono skierowane do strażaków ratowników OSP z terenu województwa śląskiego, realizowane zgodnie z „Programem szkolenia specjalistycznego kierowców - operatorów samochodów z drabiną mechaniczną” zatwierdzonym przez Komendanta Głównego PSP z dnia 10 lipca 2006 r.
W szkoleniu udział wzięli strażacy ratownicy OSP i funkcjonariusze PSP z jednostek: OSP Bystra, OSP Marciszów, OSP Mazańcowice, OSP Florian w Strzybnicy, OSP Rogów, OSP Żyglinek, OSP Toszek, JRG Piekary Śląskie, JRG Żory.

Szkolenie poprowadził Pan Patryk Mikosz – przedstawiciel firmy Fire-Max. Kierownikiem szkolenia był sekc. Michał Grzymski z KW PSP Katowice, a nadzór merytoryczny ze strony Ośrodka Szkolenia KW PSP w Katowicach pełnił st. kpt. Tomasz Michalik.
 

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}